Satranç Yeteneklerinizi Geliştirmek İçin En İyi 5 Uygulama

Boş vakitlerinizde facebookta instagramda gezmek yerine satranç dersleri alarak, taktik sorular çözerek beyninizi çalıştırabileceğiniz, satrancınızı geliştirebileceğiniz en iyi uygulamaları sizin için seçtik.

  1. Lichess: Satrançla ilgileniyorsanız bir şekilde karşınıza çıkmıştır. İnternet üzerinden satranç oynayabileceğiniz gibi, taktik sorularla alıştırma yapabilir, turnuvalara katılabilirsiniz.
  2. CT ART 4.0: 1200 ve 2400 puan aralığına göre sınıflandırılmış harika taktik bulmacalar ile satrancınızı geliştirebilirsiniz.
  3. Chessimo: Chessimo da ct art gibi satranç taktikleri sunan bir uygulama.
  4. Chess.com: Dünyanın en büyük satranç sitesi chess.com un mobil uygulaması. Her seviyeden oyuncunun buluştuğu bu uygulamada canlı maçlar yapabilir, derslere ve haberlere göz atabilirsiniz. Ücretsiz üyeler için erişim sınırlıdır ve Türkçe desteği dersler için malesef yoktur.
  5. e+Chess Bookstore: Satranç kitaplarını interaktif bir şekilde okuyabileceğiniz bir uygulama. Dili ingilizce. Dünyaya mal olmuş Satrancın esasları gibi temel kaynaklar ücretsiz…

Yeni ve güzel uygulamalarla karşılaştığımızda yazımızı güncelleyeceğiz. Bu arada sizin bildiğiniz bir uygulama varsa yorumlarda paylaşabilirsiniz…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

scroll to top